Bądź na czasie i wybierz odpowiednie buty!

Bez kategorii

Własny projekt butów?

Czasami nie wystarcza nam to co możemy znaleźć w sklepach. Mimo tego, że kapitalizm zadomowił się u nas na dobre i półki sklepowe wręcz uginają się od ciężaru towarów, czasem chcemy czegoś więcej. Wchodząc do sklepu obuwniczego dobrze wiemy czego możemy się spodziewać. Widzimy buty różnych producentów ale wszystkie zlewają się w jedno, ponieważ są strasznie podobne do siebie. Jeżeli chcemy czegoś innego powinniśmy poszukać w innym miejscu.

Dość szybko dostrzeżono, że na rynku obuwniczym jest miejsce na nową usługę. Firmy, które zajmowały się produkcją butów są zmuszone rywalizować z największymi lub pójść w zupełnie Iną stronę. Niektóre z nich dały swoim klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania swoich butów. Nie chodzi o projekt od samego początku ale o dostosowanie buta do swoich wymagań.

Co zatem możemy zmienić? Na pewno kolor lub fakturę buta. Już dzięki temu może się on wyróżniać. Jeżeli dobierzemy ciekawy wzór to szybko okaże się, że takie buty niezwykle rzucają się w oczy. Do tego mamy możliwość dobrania ciekawych dodatków do buta i umieszczeniu ich na nim. Są to przykładowo kokardki lub wstążki. Nie mamy niestety możliwość zmiany kształtu buta ale to wymagałoby zmiany technologicznej. Tak czy inaczej oferta wydaje się ciekawa i myślimy, że może zainteresować naprawdę wiele osób.

REKLAMA:
http://domyhybrydowe.pl/dom-hybrydowy/co-to-jest-dom-hybrydowy

http://sopockafabrykaurody.pl/

tanie noclegi kraków

fitness toruń
 

Comments are disabled.