Co Clarks proponuje na lato 2012?

Na ten letni sezon Clarks przygotował duża kolekcje butów, która mieści w sobie kilka podgrup, które na pewno znajdą uznanie w oczach klientów. Jedną z najważniejszych innowacji jest zastosowanie połączenia Gore- Texu z systemem Surround w niektórych modelach, dzięki czemu stają się one jeszcze bardziej odporne na wilgoć oraz znacznie przewiewniejsze.

Dzięki tym właściwościom idealnie nadają się na nawet najbardziej upalne dni, co powinno być szczególnie ważne dla tych, którzy niezbyt dobrze znoszą wysokie temperatury. Oczywiście wszyscy inni również będą zadowoleni, gdyż nawet jeśli lubimy letni okres, to nasze stopy nie zawsze odpowiednio radzą sobie z gorącą atmosferą.

Clarks GORE-TEX
Clarks GORE-TEX

Kobiety powinny zwrócić uwagę na buty z serii Goa Sea. Są to lekkie mokasyny, inspirowane modą żeglarską. Podkreśla to nie tylko ich wygląd, ale również białe oraz turkusowe kolory. Wspomniane wcześniej połączenie obu systemów sprawia, że są świetnym wyborem, gdy myślimy o letnim, popołudniowym spacerze. Goa Sea to te buty Clarks, które cieszą się uznaniem pań pragnących posiadać w swojej szafie obuwie wygodne, które nie wymaga łączenia ze szczególnie eleganckimi ubraniami. W tej propozycji kobieta ma się czuć przyjemnie i swobodnie.

Clarks GOA SEA GTX
Clarks GOA SEA GTX

Rzecz jasna jest to tylko niewielki wycinek kolekcji, która zadebiutowała w tym roku. Dzięki jej wszechstronności każdy klient będzie w stanie znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie. Clarks zadbało o to, by każdy but idealnie dopasowywał się do potrzeb tych, którzy go wybiorą.