Młoda ale prężna marka – Venezia

Działająca nieprzerwanie od 1996 roku firma Venezia, to sieć sklepów która oferuje swoim klientom najmodniejsze modele butów, torebek oraz innych skórzanych wyrobów. Dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów temu właśnie przedsiębiorstwu udało się zdobyć mocna pozycję na rynku, która pomimo wciąż rosnącej konkurencji, pozostaje niezmienna. Nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż klienci przyzwyczaili się do bogatej oferty, która co sezon oferuje im propozycje, które w niczym nie ustępują zagranicznym modelom.

Buty Venezia to ta kategoria produktów, dzięki której firma wyrobiła sobie markę. Do dzisiaj wiele osób utożsamia tą sieć sklepów właśnie z butami, nie mając pojęcia, iż w ich katalogu znajdują się również inne rzeczy. Ten błąd popełniają jednak ci, którzy nie należą do stałego grona konsumentów. Osoby często odwiedzające firmowe sklepy Venezii doskonale wiedzą, że asortyment tam obecny, jest znacznie bogatszy, a buty Venezia to tylko jedna z dostępnych rzeczy.

Duża popularnością wśród klientek sieci cieszą się torebki. Firmo oferuje pełen pakiet modeli, począwszy od typowych casualowych modeli, poprzez eleganckie kopertówki, na listonoszkach kończąc. Venezia stara się, by jej produkty odróżniały się od tego, co oferuje konkurencja, stąd w najnowszym sezonie widać silne akcenty patchworkingowe. Zabiegi tego typu cieszą się sporym uznaniem w oczach klientek, dzięki czemu obie strony są zadowolone.