Osobliwe koturny od Aldo

Marka Aldo posiada sporą sieć sklepów w Polsce. Ponadto, ich buty można kupić w licznych sklepach internetowych, toteż dostęp do najnowszej kolekcji nie jest trudny. Jednak kolekcja sama w sobie może zostać uznana za trudną. Szczerze mówiąc, chyba należy do grona tych, które się kocha albo nienawidzi. Warto przyjrzeć się kilku modelom. Być może Tobie się spodobają!

Na początek coś dla miłośników kwiatów. Koturny z wyciętym noskiem – idealnie nadające się na wiosnę i lato dzięki bardzo ciekawemu wyglądowi. Całość stanowi swego rodzaju obraz, przedstawiający kwiaty. Wydaje się, że autor projektu miał na sobie hawajską koszulę.

Lubisz proste buty? Te, które przygotował Aldo są aż nadto proste. Wyglądają jak drewniany klocek, do którego przyczepiono nitami kilka skórzanych pasków.

Na szczęście, w kolekcji znajdziemy kilka modeli nieco mniej osobliwych niż wcześniej pokazane. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki takiemu ruchowi, o marce Aldo zrobi się jeszcze głośniej – działanie zamierzone czy przypadek? To możecie ocenić samodzielnie.